Sklep

WOLONTARIAT Z PRZYGODĄ

GOTOWY TWORZYĆ WSPOMNIENIA?

Szukamy pasjonatów przyrody, entuzjastów aktywności na świeżym powietrzu i osób, które chcą dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi. Nasz program koncentruje się na uczeniu przez doświadczenie, poznawaniu świata natury i budowaniu silnych więzi społecznych.

Niezależnie od Twojego doświadczenia, czy to jako student, edukator, ekolog, czy po prostu entuzjasta przygody, mamy dla Ciebie miejsce. Dołącz do nas, opowiedz swoją historię i twórz z nami dobrą przyszłość.

CO ROBIĄ WOLONTARIUSZE?

U nas jest zawsze zabawnie i aktywnie (w sezonie kwiecień-listopad). Wolontariusze u nas robią przeróżne rzeczy (w zależności od zainteresowań i umiejętności) m.in. współprowadzą warsztaty, realizują projekty, planują festiwale, wyjeżdżają po nowe metody i gry na projekty Erasmus+, dbają o domek fiński, pielęgnują ogródek. 

DLACZEGO TY?

Zapraszamy do naszego zespołu wolontariackiego. Szukamy ludzi lubiących ruch, przyrodę i przygodę. Zarówno tych, którzy wiedzą, czego poszukują, jak i tych, którzy “badają grunt”, żebyśmy mogli połączyć realizację celów Fundacji z Waszymi osobistymi celami rozwojowymi.

MATERIAŁY DLA WOLONTARIUSZA

TWOJA PRZYGODA Z EDUKACJĄ OUTDOOR'OWĄ ZACZYNA SIĘ TUTAJ

Ścieżki rozwoju

15 Przykładów
jak dbać o siebie

KIERUNKI ROZWOJU

Team Outdoorowy

Zdobywasz umiejętność organizowania i prowadzenia warsztatów. Uczysz się gier i metodyki outdoor education. 

Team domkowy

Zdobywasz umiejętność planowania wydarzeń i organizowania przestrzeni podczas warsztatów edukacyjnych, festiwali i spotkań  w Domku Przygody. 

Team biurowy

Zdobywasz wiedzę, umiejetności i praktykę w oszarach administracji i zarządzania organizacją pozarządową oraz zarządzania zespołem.

CO JESZCZE MAMY DLA CIEBIE?

Ogarnij swoje praktyki

Nasza fundacja, to idealne miejsce dla Ciebie, jeśli jesteś studentem. Zdobędziesz tu praktyczne doświadczenie w edukacji pozaformalnej, zarządzaniu projektami czy komunikacji.

Zapisuj swoje przygody

Zbieraj pieczątki za aktywność i dostawaj dodatkowe gadżety i zniżki

Realizuj swoje pomysły

Zawsze mamy przestrzeń dla Twoich pomysłów! Masz koncepcję na warsztaty, zajęcia terenowe lub projekt ekologiczny? U nas znajdziesz wsparcie i zasoby, aby je zrealizować.

ZALETY BYCIA WOLONTARIUSZEM

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ

I STAŃ SIĘ CZĘŚCIĄ CZEGOŚ WYJĄTKOWEGO

Jesteśmy propagatorami nowych metod nauczania. Jesteśmy twórcami koncepcji pedagogiki przygody. Jesteśmy integratorem społeczności nauczania outdoorowego. Jesteśmy grupą znajomych. Jesteśmy odkrywcami i #piratamiedukacji– nie boimy się wyzwań, przełamujemy konwencje klasycznej edukacji, bywamy pokornie niepokorni!