Na początku lipca wybraliśmy się do województwa małopolskiego na zaproszenie Stowarzyszenia Team Ingarden Education. Przyjechaliśmy samochodem wypełnionym po sufit, ponieważ edukatorki i edukatorów ciekawiły pomoce metodyczne stosowane w pedagogice przygody.

Podczas 6godzinnego szkolenia poznawaliśmy różne gry i zabawy z przedmiotami i bez. Gwiazdą była (oczywiście!) gumizela – choć nie tylko. Ćwiczyliśmy z Zygzakiem, Balanseo, Figurkami Refleksyjnimi.

Całość odbywała się na pięknej, leśniej polanie zabezpieczonej namiotem – czyli tak jak lubimy!

Ponieważ rzadko wybieramy się w tak odległe tereny – przyjazd na szkolenie połączyliśmy z szybkim wypadem w góry – jak na outdoorowców przystało.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie i mamy nadzieję zobaczyć się wkrótce znowu!

Jeśli szukasz wartościowych warsztatów dla swojej klasy, zajrzyj do naszej oferty!

Interesuje Cię prowadzenie takich szkoleń?

Jeśli chciałabyś chciałbyś zaangażować się w takie działania – dołącz do naszego programu wolontariackiego.

Zdjęcia: Maja Ingarden, Kinga Dziadowicz