Dlaczego mamy sklep internetowy?

Nasz sklep założyliśmy 10 lat temu (!!!) by umożliwić edukatorkom, trenerom, coachom, nauczycielkom pracę z super pomocami metodycznymi w pedagogice przygody. W 2014 roku nikt nie wiedział czym jest gumizela czy Tower of Power. Większość z nas nie wiedziała nawet czym jest pedagogika przygody!

Postanowiliśmy to zmienić! Od tego czasu nie tylko importujemy pomoce z całej Europy ale też wymyślamy własne gry i zestawy, aby uczynić Wasze programy jeszcze bardziej atrakcyjnymi!

Nowości na lato 2024

Tegoroczne lato obfituje w premiery. Oto dwa hity, które przygotowaliśmy dla Was:

75 stron tylko o gumizeli!

Czy wiecie skąd się wzięła „gumizela”? Jak o nią dbać by służyła jak najdłużej? Jak gumizelę można wykorzystać do zabawy z maluchami a jak z 60.osobową grupą poważnych edukatorów? Przez lata wymyślaliśmy i doskonaliliśmy gry i zabawy z gumizelą, aż wreszcie udało nam się wszystko spisać i oto jest poradnik z grami, konserwacją i krótką historią tej wspaniałej pomocy metodycznej. I uwaga... To pierwsza na świecie książka o gumizeli - jesteśmy znani z prekursorskich działań w obszarze pedagogiki przygody i edukacji!

Balanseo

Poznajcie Balanseo - balansujący dysk, który może dostarczyć wspaniałej zabawy dzieciom lub ciekawych i angażujących ćwiczeń młodzieży oraz dorosłym. Ta niepozorna konstrukcja ma wszechstronne zastosowanie. Sprawdzi się zarówno w dużej, jak i kilku osobowej grupie oraz w pracy coachingowej jeden na jeden. Może być świetnym pretekstem do ćwiczenia koordynacji ruchowej, komunikacji między uczestnikami i podejmowania ryzyka. Wykonana ręcznie, przez polskich rzemieślników. Każdy zestaw jest przez to dopracowany i unikatowy. W zestawie z broszurą zawierającą instrukcje wykorzystania i konserwacji.

Kupując w naszym sklepie wspierasz misję fundacji!

Nasz sklep nie działa na zasadach komercyjnych. Cały zysk przeznaczamy na realizację celów statutowych fundacji. Z dochodów sklepu opłacamy m.in. rozwój naszych wolontariuszy czy dofinansowujemy udział w kursach i szkoleniach.

Niekomercyjne placówki edukacyjne mają u nas 15% zniżki!