WOLONTARIAT Z PRZYGODĄ

Zdjęcie przedstawia grupę przyjaciół wędrujących na wycieczce w lesie w ciągu lata

GOTOWY TWORZYĆ WSPOMNIENIA?

Szukamy pasjonatów przyrody, entuzjastów aktywności na świeżym powietrzu i osób, które chcą dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi. Nasz program koncentruje się na uczeniu przez doświadczenie, poznawaniu świata natury i budowaniu silnych więzi społecznych. Nauczymy Cię wspierać innych w rozwoju działając w nurcie outdoor education.

Niezależnie od Twojego doświadczenia, czy to jako student, edukator, ekolog, czy po prostu entuzjasta przygody, mamy dla Ciebie miejsce. Dołącz do nas, opowiedz swoją historię i twórz z nami dobrą przyszłość.

Grafika przedstawia loga sponsorów projektu WOW

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ

I STAŃ SIĘ CZĘŚCIĄ CZEGOŚ WYJĄTKOWEGO

Grafika przedstawia napis " Napisz z nami swoją przygodę wolontariusza" oraz rękę piszącą długopisem falowaną linię

CO ROBIĄ WOLONTARIUSZE?

U nas jest zawsze zabawnie i aktywnie (w sezonie kwiecień-listopad). Wolontariusze u nas robią przeróżne rzeczy (w zależności od zainteresowań i umiejętności) m.in. współprowadzą warsztaty, realizują projekty, planują festiwale, wyjeżdżają po nowe metody i gry na projekty Erasmus+, dbają o domek fiński, pielęgnują ogródek.

DLACZEGO TY?

Zapraszamy do naszego zespołu wolontariackiego. Szukamy ludzi lubiących ruch, przyrodę i przygodę. Zarówno tych, którzy wiedzą, czego poszukują, jak i tych, którzy “badają grunt”, żebyśmy mogli połączyć realizację celów Fundacji z Waszymi osobistymi celami rozwojowymi.

Grafika przedstawia nogę stojącą na ziemi wśród linek i szarf

MATERIAŁY DLA WOLONTARIUSZA

TWOJA PRZYGODA Z EDUKACJĄ OUTDOOR'OWĄ ZACZYNA SIĘ TUTAJ

Ścieżki rozwoju

15 Przykładów
jak dbać o siebie

KIERUNKI ROZWOJU

Obrazek przedstawia grupę czworga przyjaciół stojących tyłem i obejmujących się. Przyjaciele wpatrują się w zachodzące słońce.

Zespół Outdoorowy

Zdobywasz umiejętność organizowania i prowadzenia warsztatów. Uczysz się gier i metodyki outdoor education. Możesz zostać trenerem outdoor nawet w jeden rok.

Team domkowy

Zdobywasz umiejętność planowania wydarzeń i organizowania przestrzeni podczas warsztatów edukacyjnych, festiwali i spotkań  w Domku Przygody.

Team biurowy

Zdobywasz wiedzę, umiejetności i praktykę w obszarach administracji i zarządzania organizacją pozarządową oraz w pisaniu/rozliczaniu projektów.

CO JESZCZE MAMY DLA CIEBIE?

Grafika przedstawia napis "Internship" na żółtym tle

Ogarnij swoje praktyki

Nasza fundacja, to idealne miejsce dla Ciebie, jeśli jesteś studentem. Zdobędziesz tu praktyczne doświadczenie w edukacji pozaformalnej, zarządzaniu projektami czy komunikacji.

Zdjęcie przedstawia rękę trzymającą niebieski długopis nad zeszytem

Zapisuj swoje przygody

Zbieraj pieczątki za aktywność i dostawaj dodatkowe gadżety i zniżki

Zdjęcie przedstawia otwarty pusty zeszyt, okulary i kilka lezących obok zdjęć

Realizuj swoje pomysły

Zawsze mamy przestrzeń dla Twoich pomysłów! Masz koncepcję na warsztaty, zajęcia terenowe lub projekt ekologiczny? U nas znajdziesz wsparcie i zasoby, aby je zrealizować.

ZALETY BYCIA WOLONTARIUSZEM

Grafika przedstawia napis "Rozwiniesz swoje umiejętności"
Grafika przedstawia napis "Odkryjesz magię nauki w otoczeniu natury"
Grafika przedstawia napis "Podzielisz się swoja pasją"
Grafika przedstawia napis "Zbudujesz trwałe więzi"

Jesteśmy propagatorami nowych metod nauczania. Jesteśmy twórcami koncepcji pedagogiki przygody. Jesteśmy integratorem społeczności nauczania outdoorowego. Jesteśmy grupą znajomych. Jesteśmy odkrywcami i #piratamiedukacji– nie boimy się wyzwań, przełamujemy konwencje klasycznej edukacji, bywamy pokornie niepokorni!

Grafika przedstawia grupkę przyjaciół stojących tyłem i obejmujących się. Grafika jest w stylu flat
Grafika przedstawia loga sponsorów projektu WOW