Zakończenie remontu OsiemPrzezDwa

13.01.2018 odbyła się parapetówka, zwana poremontówką bądź podłogówką czyli nic innego jak impreza dziękczynna dla wszystkich, którzy brali udział w remoncie OsiemPrzezDwa. Przez prawie pół roku, w naszym domku miało miejsce wiele prac. Przede wszystkim wyremontowaliśmy część legarów oraz wymieniliśmy podłogę w kuchni i sali kominkowej. Dodatkowo odmalowaliśmy wszystkie wnętrza, naprawiliśmy kominek, a poddasze przeszło wielką metamorfozę. Pozwoliliśmy sobie również na małe zmiany upiększające; mamy nowe karnisze i nowe zasłony oraz elementy dekoracyjne. Wszystko po to, aby nasz domek przygody i miejsce zajęć jeszcze lepiej służyło warszawiakom i wszystkim gościom.

Remont nie byłby możliwy gdyby nie:

To dzięki Wam domek otworzył swoje podboje. Wróciły regularne spotkania dla dzieciaków, śpiewanki, imprezy cykliczne i spontaniczne.

Cieszymy się, że mogliśmy liczyć na Waszą pomoc!  Potrzebujemy Waszego wsparcia na co dzień, dlatego zachęcamy do dołączenia do grona naszych Patronów!

Zdjęcia z remontu znajdziecie na profilu OsiemPrzezDwa na Facebooku >>>

 

Domek OsiemPrzezDwa przy ul. Jazdów jest wykorzystywany na cele społeczno-kulturalne przez Fundację Pracownia Nauki i Przygody oraz Okręg Mazowiecki Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.

 srodmiescie