Relacja z warsztatów dla zespołu HR

W dniu 23 lipca 2018 mieliśmy przyjemność prowadzić warsztat dla międzynarodowej grupy pracowniczek działu HR jednej z firm z branży energetycznej.

Grupa, po krótkiej grze integracyjnej, trafiła do „Ogrodu Zapomnienia”, w którym uczestniczki „zapomniały” jakimi talentami oraz umiejętnościami dysponują. Przyczyną tego było drzewo zapomnienia, rosnące w środku ogrodu. Aby przypomnieć sobie jaki potencjał poszczególne uczestniczki wnoszą do zespołu, zagrały w dwie gry; jedną poświęconą komunikacji a drugą, złożoną na niskim parku linowym.

W celu odzyskania utraconych zdolności, grupa musiała obejść drzewo zapomnienia, stąpając po niskim parku linowym. W trakcie tej podróży odzyskiwała pamięć o swoich kompetencjach, umiejętnościach oraz zachowaniach, którymi wspiera inne członkinie zespołu. Dzięki współpracy i obserwacji innych udało się im „odzyskać” utracone talenty.

Wszystko podsumowałyśmy siedząć wygodnie w gumizeli :)

Cały program realizowany był w języku angielskim. W jego przeprowadzeniu pomagały wolontariuszki Pracowni Nauki i Przygody. Więcej o naszym programie wolontariackim przeczytasz tutaj >>>

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

 

/ar/