Relacja z warsztatów Adventus – edycja 17

Za nami pierwszy ogólnopolski Adventus #17 w województwie świętokrzyskim! Co czyniło go ogólnopolskim? Jego uczestnicy i trenerzy, bowiem w tej edycji wzięły udział osoby przyjeżdżające zarówno znad Bałtyku, jak i te mieszkające pod Tatrami. Nie zabrakło także reprezentacji z Kielc, Wrocławia i Hajnówki!
W tym szalonym miksie regionów i doświadczeń spotkaliśmy się w dniach 21-22 kwietnia, aby poznawać i doświadczać pedagogikę przygody. Warsztat poprowadził tym razem zespół trenerski w składzie: Aga Leśny, Ola Szydlik i Darek Kurcman.

W programie warsztatu znalazły się m.in. ćwiczenia na komunikację, zaufanie czy współpracę oraz kilka wątków teoretycznych. Wszystkie aktywności zakończone były debriefingiem w różnych formach. Na Adventusie nie mogło zabraknąć oczywiście działań na niskim parku linowym oraz gumizeli!

Adventus oczami naszych uczestników był okazją do zaczerpnięcia inspiracji, odpoczynku w przyrodzie oraz lepszego poznania siebie.

Jeśli chcielibyście doświadczyć mocy Adventusa na sobie to śledzicie nas uważnie, bo już szykujemy jesienną edycję warsztatu w Warszawie!

To działanie odbyło się dzięki wsparciu zespołu wolontariackiego Pracowni Nauki i Przygody. Jeśli chciałabyś/chciałbyś dołączyć do zespołu wolontariackiego i pomagać w podobnych
projektach fundacji, napisz do nas: pracownia@naukaprzygoda.edu.pl