Pracuj z nami i twórz sklep internetowy fundacji!

W skrócie: szukamy osoby na 10h w tygodniu (2 miejscowo, 8 zdalnie) do prowadzenia i rozwoju sklepu internetowego. Proponujemy 700 zł brutto miesięcznie. Zaletą pracy z nami jest nieformalna atmosfera, dużo decyzyjności i otwarcie na próbowanie nowych rzeczy. Minimalne doświadczenie na podobnym stanowisku + angielski na poziomie pisania e-maili jest potrzebne. Czy to oferta dla Ciebie? To czytaj dalej :)

Jesteśmy zespołem tworzącym fundację i sklep internetowy Pracowni Nauki i Przygody.

Poszukujemy osoby, która wypłynie wraz z nami na szerokie wody e-commerce :)
Planujemy zatrudnienie jednej osoby na 3 miesiące, począwszy od sierpnia, w elastycznym czasie pracy a następnie wspólną decyzję o rozwoju dalszej współpracy. 

Planowany wymiar pracy to 10h tygodniowo, z czego minimum 2h w wybrany, ustalony dzień tygodnia (preferowany czwartek) konsultacje w OsiemPrzezDwa ul. Jazdów 8/2 w Warszawie, a resztę zdalnie.

Proponowane wynagrodzenie to 700 zł brutto miesięcznie, na podstawie umowy cywilno-prawnej lub B2B.


Szukamy koordynatora/koordynatorki naszego sklepu internetowego!

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie, z czasem, odpowiedzialna za:
– planowanie, organizację oraz monitoring wysyłek zamówionych towarów zgodnie z procedurami
– przyjmowanie dostaw i organizacja zakupów- wystawianie faktur lub monitoring systemu do wystawiania- bieżący kontakt a klientami
– prowadzenie ewidencji materiałów
– kontakt z drukarniami
– kontakt z dostawcami
– optymalizację materiałów i kosztów

Dodatkowo oferujemy możliwość realizacji własnych pomysłów w zakresie:

– projektowania procesów sprzedażowych i marketingowych- pozyskiwania nowych produktów- rozwoju sklepu i jego działania- budowania relacji z klientami i dostawcami
Wymagania:
– minimalne doświadczenie w zakresie organizacji sprzedaży
– wysokie umiejętności organizacyjne i interpersonalne
– umiejętność pracy zespołowej
– zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu pracy- pozytywny stosunek do klienta wewnętrznego oraz zewnętrznego
– samodzielność, odpowiedzialność za powierzone zadania
– zdolność oraz chęć do szybkiego uczenia się- orientacja na cele oraz realizację ciekawych zadań
– język angielski umożliwiający swobodne prowadzenie korespondencji e-mailowej. Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem- podstawowa obsługa pakietu office

Oferujemy:
– otwartość na Twoje pomysły i usprawnienia- wsparcie w Twoim uczeniu się i zapoznawaniu z organizacją pracy w fundacji
– pracę dla organizacji pozarządowej kierującej się wartościami, wśród pasjonatów edukacji i rozwoju
– autonomię, decyzyjność i swobodę działania
– udział w rozwojowych działaniach fundacji
– niezbędne narzędzia do wykonywania pracy- partnerskie podejście do organizacji Twojej pracy- naukę podstaw księgowości

Przewidujemy następujące etapy rekrutacji:
1. Twoje zgłoszenie poprzez poniższy formularz zawierające pytania o motywację oraz Twoją opinię o naszym sklepie i  możliwych usprawnieniach.
2. Spotkanie rekrutacyjne z wybranymu kandydatami/kandydatkami w trakcie którego zapytamy Cię o pomysły na rozwiązania typowych wyzwań z którymi spotyka się obsługa naszego sklepu. Na tym spotkaniu omówimy również warunki współpracy.

Aplikuj! Wypełniając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Pracownię Nauki i Przygody z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Pracownia Nauki i Przygody. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.