Pokaz warsztatu pedagogiki przygody w Warszawie

 

25 sierpnia 2018 Pracownia Nauki i Przygody zaprasza na pokaz warsztatu pedagogiki przygody z wykorzystaniem niskiego parku linowego oraz gier outdoorowych.

Pokaz adresowany jest przede wszystkim dla osób dorosłych, zainteresowanych wykorzystaniem pedagogiki przygody w pracy z grupami oraz które interesują się  własnym rozwojem w kontekście outdoor/adventure/experiential education.

Czego doświadczą uczestnicy warsztatu?

Działania w nurcie pedagogiki przygody dostarczają uczestnikom wiedzy o tym jak działa grupa, jakie są jej mocne strony oraz jakie zmiany mogłyby wesprzeć jej rozwój. Dynamiczne i wciągające gry plenerowe pozwalają na ujawnienie się talentów oraz potencjałów poszczególnych jej uczestników.

Podczas warsztatu uczestnicy wezmą udział w przykładowej grze na niskim parku linowym adresowanej do młodzieży oraz dorosłych. Dodatkowo zaprezentujemy kilka gier możliwych do wykorzystania z grupami wraz z ich omówieniem; w tym ćwiczenia z gumizelą.

Dla kogo?

Na warsztat zapraszamy szczególnie nauczycieli, edukatorów oraz trenerów zainteresowanych wykorzystaniem pedagogiki przygody w pracy z grupami.

Zapraszamy również osoby zainteresowane naszym programem wolontariackim i rozwojem w nurcie outdoor/adventure/experiential education.

Kiedy i gdzie?

Na pokaz zapraszamy 25 sierpnia 2018 w godzinach 9:30-16:00 do domku fińskiego OsiemPrzezDwa ul. Jazdów 8/2 Warszawa.Zapraszamy już od 9:00 na kawę/herbatę.

Uwaga! Na osiedle Jazdów obowiązuje zakaz wjazdu samochodów.

Jak się ubrać?

Ze względu na plenerowy charakter warsztatu prosimy o przybycie w wygodnym ubraniu w tym w długich spodniach oraz zamkniętych butach na twardszej podeszwie ze względu na planowaną grę na paku linowym. Zachęcamy do wzięcia kurtki przeciwdeszczowej!

Prowadzący

Warsztat poprowadzą: Aga Leśny wraz z radosnym zespołem trenerek, trenerów oraz wolontariuszy i wolontariuszek Pracowni Nauki i Przygody. Więcej o nas przeczytasz tutaj :)

Kontakt dla uczestników:

Aga Leśny, aga.lesny@naukaprzygoda.edu.pl, tel: 501 783 923 lub Agnieszka Kędziorek (szefowa biura fundacji) pracownia@naukaprzygoda.edu.pl, tel.881047545, wt,czw. 15:00 – 20:00.

Inne uwagi

W programie przewidziano poczęstunek dla uczestników.

Organizatorzy nie zapewniają ubezpieczenia NNW dla uczestników warsztatu.

Udział w pokazie jest bezpłatny. W domku będzie ustawiona puszka, do której będzie można, wedle uznania, wrzucić datek na pokrycie kosztów organizacji warsztatu.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, od osób, które potwierdzą swoją obecność, ale nie wezmą udziału i nie anulują swojego udziału na co najmniej 24 godziny przed wydarzeniem, pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 100 zł.

Warsztat odbędzie się pod warunkiem zebrania się min. 10 – max. 16 osobowej grupy.

Zobaczcie relację z zeszłego roku >>>

Zapisy w formularzu tutaj.