Pierwsze relacje z warsztatów dla dzieci w OsiemPrzezDwa „Przystań Odkrywców”

„Przystań Odkrywców” to bezpłatne zajęcia naukowe dla dzieci w wieku 7-10 lat. Na ostatnim przed feriami zimowymi spotkaniu, Odkrywcy zajęli się światłem:

„Kolejne spotkanie Przystani Odkrywców już za nami. Tym razem zajęliśmy się światłem -badaliśmy jego właściwości i szukaliśmy ich zastosowań. Zrobiliśmy własną tęczę i lustrzany tor dla światła. Dzięki latarkom UV zobaczyliśmy to, czego na co dzień nie widać. A na koniec wykorzystaliśmy zdobytą wiedzę aby wcielić się w agentów i wypełnić misję.”

 

———–
Zajęcia są możliwe, dzięki wsparciu naszych Patronów. Zostań patronem naszego domku i pomóż nam rozwijać go dla Warszawiaków: https://patronite.pl/osiemprzezdwa
———–
Domek OsiemPrzezDwa przy ul. Jazdów jest wykorzystywany na cele społeczno-kulturalne przez Fundację Pracownia Nauki i Przygody dzięki udostępnieniu przez Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.
———–
Młodych Odkrywców wspierają nasi wolontariusze. Więcej o naszym programie wolontariackim przeczytasz tutaj: http://www.naukaprzygoda.edu.pl/about/wolontariat/