Dzień dobry, przygodo! Urodziny domku na Jazdowie

Zapraszamy do spędzenia z nami aktywnego dnia! Już 11 marca przygotowaliśmy szereg niespodzianek z okazji kolejnej rocznicy inauguracji naszych działań na warszawskim Osiedlu Jazdów.

W samym centrum Warszawy, w pobliżu Łazienek Królewskich, na tyłach Parku Ujazdowskiego znajdują się zabytkowe domki fińskie. W jednym z domków o numerze 8/2 swoje centrum dowodzenia umieściła Pracownia Nauki i Przygody*. A czym dokładnie się ona zajmuje? Jakie działania oferuje społeczności lokalnej?

O tym pragniemy opowiedzieć na dniu otwartym, który odbędzie się 11 marca w godz. 12:00-17:00.

Z okazji urodzin domku zapraszamy was w nasze progi. Atrakcji nie zabraknie dla małych i dużych.

W programie:
– zmiana nazwy Osiem Przez Dwa, odsłonięcie nowego logo
– gra terenowa dla dorosłych oraz rodzin z dziećmi
– ognisko
– prezentacje uczestników Erasmus+
– warsztaty makramy

Dokładny plan w wydarzeniu w portalu Facebook: https://www.facebook.com/events/1518140365379723/

Zapraszamy wszystkich chcących przeżyć prawdziwą przygodę, spędzić trochę czasu na łonie natury, odpocząć od zgiełku miasta, wygrzać się przy ognisku, poznać nowe osoby, spędzić miło czas z rodziną, znajomymi lub obcymi! Mile widziane rodziny z dziećmi, dorośli, młodzież, seniorzy, dawni wolontariusze (przyszli wolontariusze też), współpracownicy, sąsiedzi, zwierzęta, przyjaciele i wszyscy inni pozytywnie nastawieni na naukę i przygodę.

Wydarzenie jest bezpłatne.

* Domek prowadzony jest wspólnie z Okręgiem Mazowieckim ZHR.
———————————————————-
Na teren Osiedla Jazdów obowiązuje zakaz wjazdu samochodów. Na spotkanie z nami zachęcamy przybyć komunikacją miejską lub rowerem.
———————————————————-
Domek OsiemPrzezDwa jest wykorzystywany na cele kulturalno-społeczne dzięki udostępnieniu przez Dzielnicę Śródmieście Miasta Stołecznego Warszawy.