Coraz więcej działań w OsiemPrzezDwa

logo_OsiemPrzezDwa_maleCoraz więcej dzieję się w naszym warszawskim domku „OsiemPrzezDwa”!

  • Prężnie działa już świetlica naukowa, w której raz w tygodniu dzieciaki mogą swobodnie eksperymentować pod opieką popularyzatorów nauki!
  • Raz w miesiącu odbywają się Spotkania Odkrywców – zorganizowane warsztaty naukowe dla dzieci
  • Śpiewanki – to regularne wieczory piosenki turystycznej organizowane wraz z warszawskim kołem SKPB
  • Otwarte warsztaty outdoorowe – raz w miesiącu zapraszamy na bezpłane warsztaty outdoorowe wybrane grupy odbiorców. Byli już nauczyciele, przed nami licealiści, szkoleniowcy, uczniowie szkół artystycznych
  • Od maja ruszamy ze spotkaniami dyskusyjnymi!
  • W domku na stałe działają kluby dla młodzieży; klub kulinarny, klub inżynierski
  • Raz w tygodniu spotyka się chór

W przestrzeni domku odbywają się również liczne narady, szkolenia i spotkania grup, które tego potrzebują, a mają zbieżne z nami cele statutowe.

Jeśli chcecie na bieżąco śledzić co słychać u nas w domku, zaglądajcie na profil projektu na Facebooku >>>

W tej chwili utrzymujemy domek głównie z Waszych darowizn. Prosimy – pomóżcie nam utrzymać to otwarte dla warszawiaków miejsce! Z wdzięcznością przyjmiemy darowizny rzeczowe (potrzeby wciąż są duże!) oraz wpłaty darowizn. Jeśli chcecie uzgodnić z nami jak pomóc, napiszcie na maila: osiemprzezdwa@gmail.com lub odezwijcie się do nas na Facebooku.

Wpłaty należy kierować na konto: 76 1140 2017 0000 4102 1288 5005 z dopiskiem „darowizna OsiemPrzezDwa”. Darowizny możecie odpisać od podatku!

Domek OsiemPrzezDwa przy ul. Jazdów jest wykorzystywany na cele społeczno-kulturalne przez Fundację Pracownia Nauki i Przygody oraz Okręg Mazowiecki Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej dzięki pomocy Miasta Społecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.

srodmiescie