Connection through Adventure – wyjazd do Holandii

Pracownia Nauki i Przygody jest partnerem w wymianie międzynarodowej organizowanej przez sieć Outdoors As a Tool. Jest to kilkudniowy, outdoorowy wyjazd na obóz w Holandii z uczestnikami z innych krajów. W ramach wyjazdu będzie można zażyć trochę obozowego życia: mieszkania w lesie w namiotach, plenerowego gotowania. W programie jest również udział w budowie wielkiego domku na drzewie, impreza na orientacje, rekreacja typu rower i kajaki oraz wiele gier zespołowych. Wszystko po to, aby doświadczyć na sobie czym jest outdoor education w działaniu.

Po powrocie, uczestnicy wymiany organizują warsztat lub seminarium pokazujące to, czego się nauczyli i doświadczyli.

W programie mogą wziąć udział osoby w wieku od 18 do 30 lat.

 

Chciałabyś/chciałbyś nawiązać współpracę z naszą fundacją i wziąć udział w tym wyjeździe? Jest taka możliwość! Skontaktuj się z Agą Leśny i umów na rozmowę: aga.lesny@naukaprzygoda.edu.pl, 501 783 923.

Zobacz jak było w zeszłym roku: >>>

Wyjazd realizowany w języku angielskim i dofinansowany ze środków programu Erasmus+. Oferujemy również zwrot kosztów dojazdu do kwoty 275 euro po zrealizowaniu działań promujących to, czego nauczycie się w trakcie wyjazdu.

Wyjazd jest rezulatem wieloletniej współpracy organizacji zrzeszonych w sieci Outdoors as a Tool.

Więcej informacji poniżej:

„Here we are again, ready to organise a new exchange project this summer with the Outdoors as a Tool network. This time the topic will be Connection through Adventure.

So its about how adventures can help people (youth) to connect with each other. Adventure doesn’t necessarily have to be outdoor activities, but it has to do with experiences, out of your comfort zone and doing that in a group.

Overview of the project:
Dates: 2-8.07(exincluding travel days)
Venue: Velna in the Netherlands as a base camp, but the adventure can lead us anywhere :)
Program: Experiencing adventures, story telling about adventures, sharing about adventures in your life and what you’ve learned from them, a lot of fun with international friends, some culture in the Netherlands and whatever we come up with in the preparation of the project

 

Całość kursu odbędzie się w języku angielskim. Więcej szczegółów poniżej: