Adventus #6 – warsztaty pedagogiki przygody w Jagodnej

adventus6Gdzie?
Schronisko PTTK „Jagodna”, Bystrzyca Kłodzka.  Jak tam dojechać?

Kiedy?
26 – 27.09.2015

Co?
Osobiście przekonasz się czym jest pedagogika przygody. Poznasz kilkanaście gier i zabaw dla uczestników w różnym wieku, sprawdzisz jak można wykorzystać niski park linowy do celów edukacyjnych, zapoznasz się z podstawowymi teoriami pedagogiki przygody. Poznasz trenerów i inne osoby zainteresowane outdoor & adventure education.  Otrzymasz materiały teoretyczne, dzięki którym będziesz mogła/mógł poszerzać swoją wiedzę.

Jako uczestnik weźmiesz udział w szeregu aktywności plenerowych, aby później móc wspólnie podsumować zdobyte doświadczenia i przedyskutować możliwość adaptacji nowo zdobytej wiedzy do pracy z Twoją grupą.

Warsztat polecamy nauczycielom, pracownikom ośrodków edukacji ekologicznej, animatorom, harcerzom, instruktorom rekreacji ruchowej oraz wszystkim, którzy interesują się możliwościami wykorzystania niskiego parku linowego i klasycznych gier pedagogiki przygody.

Jeśli pracujesz z grupami i chcesz z procesem edukacyjnym wyjść poza sale szkolne lub warsztatowe, a szukasz inspiracji – to ten warsztat jest dla Ciebie.

jagodna1Twoja inwestycja:
270 zł (przy zgłoszeniu i wpłacie do 30.07),
320 (przy późniejszym zgłoszeniu).

Cena obejmuje:  wyżywienie i nocleg w schronisku (warunki turystyczne), materiały teoretyczne, zaświadczenie o udziale w warsztatach. Ubezpieczenie NNW uczestnicy wykupują we własnym zakresie. Prosimy o wpłatę zadatku w wysokości 150 zł jako potwierdzenie rezerwacji miejsca.

Trenerzy:

Warsztat poprowadzą: Aga Leśny, Adam Kaczmarek i Iwona Pawelec.

Zgłoszenia: